Možnosti montáže, zabezpečenia a ovládania domova

Ako certifikovaná montážna firma spoločnosti Jablotron zabezpečujeme montáž alarmov do objektov, ako sú rodinné domy, garáže, obchody, kancelárie, autoservisy a mnoho ďalších.

Zákazník ocení najmä výhodu čistej montáže bez nutnosti drážkovania do stien v objekte, nakoľko všetky pohybové senzory, sirény, klávesnice a ostatné komponenty alarmu sú bezdrôtové. Pre novostavby samozrejme zabezpečujeme montáž alarmu s využitím káblových rozvodov.

Alarm Vás bude chrániť pred požiarom, únikom plynu, záplavou v kúpeľni, aj počas spánku.

Ten, kto chce mať pod kontrolou celú svoju domácnosť v plnom komforte, nemusí zháňať prídavné zariadenia na ovládanie klimatizácie, kúrenia, či domového zvončeka. Z mobilnej aplikácie je možné ovládať celý systém, kontrolovať vnútornú a vonkajšiu teplotu, zapínať filtráciu na bazéne, ovládať závlahu a mnoho ďaľšieho.


Kontrola termovíznou kamerou

Po úspešnej montáži alarmu naša firma poskytuje v prípade záujmu zákazníka aj doplnkovú službu, ako je napríklad kontrola únikov tepla po zateplení objektu, odhalenie nesprávneho osadenia okien, správna funkčnost podlahového kúrenia a mnoho ďalších kontrol, ktoré sú s termovíznou technikou možné vykonať. Testovanie je vykonávané kvalitnou termokamerou značky FLIR. Vyhodnotenie nameraných hodnôt je spracované analytickým softwarom Flir Tools, z ktorého je vystavený protokol o nameraných skúškach.

Website Design: metamorphozis